BOREAS GLOBAL LOJİSTİK

Profesyonel Lojistik Hizmetleri

Profesyonel Lojistik Hizmetleri

Karayolu Taşımacılığı

Rusya, Kazakistan ve B.D.T. ülkeleri servislerindeki 20 yılı aşkın tecrübesi ve know how bilgisi ile hizmet vermekteyiz.

Devamını Oku
Profesyonel Lojistik Hizmetleri

Havayolu Taşımacılığı

Üretici ve tüketicinin ihtiyacı olan ürünlerin tedarik edilmesi, acil ihtiyaçların karşılanmasında Hava Kargo lojistiği ön plana çıkmaktadır.

Devamını Oku
Profesyonel Lojistik Hizmetleri

Ağır Nakliye Ve Proje Taşımacılığı

Boreas, bu alanda sahip olduğu deneyim ile gabari dışı kabul edilen, yüksek tonajlı ve/veya büyük hacimli yükleri ideal zaman ve maliyetlerle istenen noktaya taşıyor.

Devamını Oku

Hizmetlerimiz

Karayolu Taşımacılığı

Boreas Global; portföyünde bulunan ve acenteliğini yaptığı Rusya plakalı,Kazakistan plakalı ve Gürcistan plakalı araçlar ile karayolu taşımacılığında; Rusya,Kazakistan ve B.D.T. ülkeleri servislerindeki 20 yılı aşkın tecrübesi ve know how bilgisi ile hizmet vermektedir.

Ağır Nakliye & Proje Taşımacılığı

Boreas’in hizmet yelpazesinde özel proje taşımacılığı önemli bir yer oluşturuyor. Boreas, bu alanda sahip olduğu deneyim ile gabari dışı kabul edilen, yüksek tonajlı ve/veya büyük hacimli yükleri ideal zaman ve maliyetlerle istenen noktaya taşıyor. Her gabari dışı taşımanın kendine has dinamikleri olduğu gerçeğinden yola çıkarak,Boreas her projeye özel taşıma planı geliştiriyor.

Havayolu Taşımacılığı

Günümüz dünyasında tüketimin giderek arttığı ve bu artışa bağlı olarak üretimde de aynı oranda artış yaşandığı görülmektedir. Bu nedenle üretici ve tüketicinin ihtiyacı olan ürünlerin tedarik edilmesi, acil ihtiyaçların karşılanmasında Hava Kargo lojistiği ön plana çıkmaktadır

Intermodal Taşımacılık

Intermodal taşımacılık, taşıma şekilleri değiştirilirken yük üzerinde herhangi bir işlem yapmadan birden fazla noktaya yükün birden fazla taşıma modeliyle taşınması yöntemidir.Intermodal taşımacılık kapsamında, ürünlerin treylerden çıkarılmasına gerek olmadan doğrudan bir taşıma modelinden diğerine geçmesini sağlayan özel treylerler kullanılmaktadır.