Boreas Global Lojistik : Karayolu Taşımacılığı

Boreas Global; portföyünde bulunan ve acenteliğini yaptığı Rusya plakalı,Kazakistan plakalı ve Gürcistan plakalı araçlar ile karayolu taşımacılığında; Rusya,Kazakistan ve B.D.T. ülkeleri servislerindeki 20 yılı aşkın tecrübesi ve know how bilgisi ile hizmet vermektedir. Nakliyenin fiyatlandırılması ve rezervasyonun yapılması ile başlayan ciddiyet,yükünüz nihai varış noktasına ulaşana kadar devam eder.Bu süreç olası tüm aksaklıklar dahil her türlü bilgi zamanında taraflara düzenli bildirilir ve çıkması muhtemel problemler için olası çözüm önerileriyle BOREAS taşımanın her aşamasında taraf ve sorumludur.

Komple Taşımacılık

Boreas Global lojistik olarak, parsiyel çıkış yaptığımız tüm ülkelere gün farketmeksizin müşterilerimize komple hizmet verebilmekteyiz.
Normal haftalarda rezervasyonlarınızı 1 gün öncesine kadar alabilir, istendiğinde ekspres sevkiyat hizmeti verebilmekteyiz.

Komple Taşımacılık

Boreas Global Lojistik, karayolu taşımacılığı hattında uzmanlaşmış bir firma olarak, müşterilerinden gelen parsiyel taşıma taleplerini ithalat ve ihracatları ile hizmet kalitesini profesyonel çalışanları ile birliikte sunmaktadır.